Děti 2. stupeň ZŠ

TANEČNÍ A GYMNASTICKÁ PRŮPRAVA
Pondělí 15.30 – 17.00, ZŠ nám. 9. května, pro 3. až 9. třídu
Irena Urbani a Eva Ryšavá
Základy gymnastiky, taneční kroky a sestavy ale také míčové hry. Vše, co pomáhá dětem učit se pracovat s vlastním tělem a správně se rozvíjet. Taneční sestavy se budou trénovat také na vystoupení a soutěže.

JÓGA PRO DĚTI od 10 LET
Úterý 16.30 Školička
Taňa Kolářová
Cvičením jógy získají děti nejen pevnější a zdravější tělo, ale osvojí si i jeho správné držení a dosáhnou lepší koordinace a rovnováhy. Navíc jim jóga pomůže lépe se soustředit, vnímat a ovládat své tělo a snadněji zvládat stresové situace. Jóga rozvíjí fantazii a představivost, učí úctě k sobě a okolí. S dětmi budeme poznávat svoje tělo, zjistíme co dokáže, naučíme se ho cítit a poznat svoje limity. Jak zvládneme základy a své tělo budeme ovládat, tak se vrhneme na prvky akrobatické jógy, které jsou u dětí velmi oblíbené. Kdo ví, třeba se naučí i stát na hlavě. Jóga je v tomto věku velice prospěšná a jejím cvičením můžeme předejít vadnému držení těla a špatným návykům. Součástí hodiny je i relaxace, která učí děti odpočívat. Cvičíme bosky nebo v ponožkách.

KIN BALL A JINÉ SPORTOVNÍ HRY PRO KLUKY I HOLKY
Středa 16.30, ZŠ nám. 9. Května, pro 6.-9. třídu
Jan Sauer
Přijďte se vylítat s kamarády. Přijďte si užít srandu, zábavu a radost z pohybu. Nejde o to, kdo je nejlepší, jde o radost ze společné hry. Čekají na vás jak klasické sporty, tak řada netradičních a zážitkových her.

AEROBIK I NA STEPECH
Pátek 15.30 – 17.00, Školička,
pro 4.-7. třídu
Bára Dufková
Základy stepaerobiku pro šikovné holky a kluky. Zábavnou formou se děti seznámí se zajímavým cvičením, ve kterém je propojena ohebnost, šikovnost a odvaha pustit se do něčeho nového. Nacvičování sestav na soutěže.

VODNÍ ZÁCHRANÁŘ
čtvrtek 15.30-16.30, bazén
Mirka a Kateřina Krajíčkovy
Pro holky kluky 2. -7. třída. Děti by se měly zdokonalovat v plavání, naučit se potápět, umět dát první pomoc, budou posilovat, hrát různé hry a dozvídat se zajímavosti z vodního světa.