BUDEME BRZY ZAČÍNAT

Ahoj všichni členové a příznivci Rytmusu,

Čas letí, prázdniny pomalu končí a  brzy se všichni vrátíme do tělocvičen a bazénu abychom zahájili již 32 sezónu. Zahajujeme v týdnu od 16.9. , pokud v programu není uvedeno jinak ( někteří lektoři a lektorky si budou užívat zaslouženého volna). Nečekejte na toto datum a co nejdříve se přihlaste do jednotlivých kurzů. Začínají se již teď plnit tak ať nejste překvapení.  Vy , co jste chodili  již loni, vyplnili jste řádně  přihlášku včetně RČ, jste se stali členy TJ   a nemusíte znovu přihlášku z www.stránek vyplňovat . Stačí  napsat e-mail, SMS nebo se osobně v kanceláři TJ přihlásit . Uvést vždy JEDNOZNAČNĚ o který kurz máte zájem , popř. upřesnit i hodinu. Také již můžete platit příspěvky, nejlépe převodem  – veškeré informace na našich webových stránkách.

Ještě upozorňuji , že pravidelné úřední hodiny v kanceláři budou až  od 26. srpna , ale případné dotazy , ráda odpovím již dnes.

Věra Opatřilová, e-mail, tjrytmus@quick.cz, veraopi@seznam.cz , tel 739 517 245