Posilovací cvičení

Není-li u cvičení uvedeno jinak, začíná se cvičit v týdnu od 19. 9. 2022.

KONDIČNÍ CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM (VS 13)
Pondělí a čtvrtek 19.00
posilovna ZŠ Slovákova

Magda Ledvinová
Pro muže i ženy, využití posilovacích přístrojů pro cílené formování postavy.

TRX
Úterý 19.00 Jiřina Houbová (VS 12a)
Středa a čtvrtek  19.00 Libuše Pačínková (VS 12b)
Školička
Závěsné cvičení TRX rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při použití své vlastní tělesné hmotnosti umožňuje TRX třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím. Tento druh cvičení buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.
Závěsný systém TRX Vám pomůže vybudovat pevnou a zdravou postavu, umožňuje nepřeberné množství cviků, kvalitní funkční trénink s možností nastavení individuální zátěže jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

FUNKČNÍ TRÉNINK  (VS 20)
Čtvrtek  18.00  
Kristýna Valterová
Školička

Funkční trénink je druh cvičení, u  kterého je kladen důraz na komplexní pohyb ve všech rovinách a zapojuje několik svalových partií najednou, zejména pak zapojení středu těla neboli hlubokého stabilizačního systému. Původní význam a základy funkčního tréninku vychází z fyzioterapie a rehabilitace. Hlavním cílem je posílení těla tak aby správně fungovalo při běžných činnostech v každodenním životě. Využití vlastní váhy těla a různých balančních a cvičebních pomůcek v intervalových sekvencích.  Sportovní oblečení, ručník a pití s sebou