Novinky v programu

Vzhledem k tomu , že od  pondělí 25.5. dojde k určitému uvolnění situace  máme pro vás následující informace:

1. V rekreačním bazénu lázní  v úterý 26.5. od 8.30 do 10.00 budou probíhat 3 mimořádné lekce kurzu plavání pro děti od 1 do 3 let.   Cena lekce 100,-  v hotovosti při příchodu na bazén   přítomné lektorce.  NUTNÁ  závazná rezervace pouze  formou SMS na tel .         739 517 245.  Omezený počet účastníků , proto prosím o  dodržení podmínek rezervace.  Pokud o tyto lekce bude zájem  budeme je  opakovat  vždy v úterý  popř. rozšíříme dle provozu lázní – předpoklad do 15 6. popř. do konce června.                                              Odpolední kurzy  plaváni a záchranáři  již v tomto šk. roce pokračovat nebudou.

2. V tělocvičně ZŠ Nám. 9. května  budou za zvýšených hygienických podmínek probíhat  od pondělí 25.5.  hodiny power jógy s Ivanou – začátek  již 18.00  a v 19.30 s Darinou Body balanc. Také tyto hodiny budou placeny hotově při příchodu  á 70,- Kč přímo lektorkám       ( prosíme o připravené drobné).  Rezervace není nutná.                                                             Cvičení pro děti a žáky  se v této tělocvičně již v letošním šk. roce neotevřou.                             V jednání je případné rozšíření cvičení pro dospělé – sledujte www. a facebook.

3. Na školičce budu znovu otevřen provoz až po dokončení rekonstrukce elektroinstalace , která bude zahájena 1.6.2020.

4. Pro všechny členy platí :  kurzovné , které jste nevyčerpali v tomto školní roce bude převedeno na cvičení  popř. plavání od září.                                                                                 Případné rezervace  na kurzy od září již přijímáme e-mailem( pokud máme vyplněnou přihlášku , není třeba tuto vyplňovat znovu). Veškeré dotazy – nejlépe elektronicky, ráda zodpovím.  Provozní doba v kanceláři TJ na školičce   v pondělí od 14 – 17 hodin .

Přeji všem hezké následující dny , sledujte i nadále  naše www stránky a facebook.

Za výbor TJ  Věra Opatřlová