Od pondělí 24. května

zahajujeme z omezeném režimu aktivity jak na školičce , tak v tělocvičně ZŠ Nám. 9. května.

  • pro vstup na školičku i do tělocvičny na Zelené platí podmínky pro vnitřní sportoviště dle akt. nařízení MZdr ČR ( potvrzení o negativním testu o ukončeném očkování neplatí pro děti a studenty…) může se průběžně měnit.
  • není možno používat šatny a sprchy – pouze prostor pro odkládání osobních věcí
  • při vstupu je k dipozici desinfekce na ruce, po každé lekci ( 45 min) je nutná desinfekce všech použitých pomůcek..
  • pokud máte možnost noste svoje cvičební podložky , na podložku TJ vždy osobní ručník
  • rozvrh lekcí je v současnosti omezen

Mimo níže uvedené lekce provoz v normálním režimu :

Funkční tréninky – úterý a čtvrtek s Ivetou , Zdravotní cvičení s Věrou O. pondělí a čtvrtek ( bude zahájeno až v pondělí 7.6.) , Cvičení pro dobrou náladu s Janou ve čtvrtek , Kondiční posilování na ZŠ Slovákova s Magdou , Kurzy pro těhotné budou vypsány během prázdnin , Jóga s Maruškou ve středu ráno ( místo dopoledne je možné navštěvovat kurzy jógy s Marií v pondělí odpoledne) , Pondělní Jóga s Martinou až od 31.5

Ještě v jednání: Gymnastika v pondělí na Zelené s Danou a Karolínou a Dětská jóga s Luckou na školičce ve čtvrtek

POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY , PROSÍM OBRACEJTE SE PŘÍMO NA JEDNOTLIVÉ LEKTORY A LEKTORKY . Kontakty na ně najdete na www.tjrytmus.cz/kontakty. Je možné , že po prvním popř. dalším zkušebním týdnu bude program dále dle zájmu upraven.

A ještě jedna informace : v pondělí 24. a 31. 5 nebude v provozu kancelář TJ .