RYTMUS S RYTMEM

V pátek 24. května 2019 v boskovické sokolovně představilo více jak 130 účinkujících  část z tělovýchovných aktivit , které TJ Rytmus nabízí veřejnosti.  Od nejmenších dětí společně s rodiči, malé i větší gymnastky a gymnasty,  děti z dětské jógy , sportovní hry , klokánek, stepaerobik, vodní záchranáři   – ti všichni  ve svých vystoupení předvedli, co se  naučili a ukázali divákům, že celý rok na sobě  velmi pilně pracovali. V závěru vystoupila skupina žen  na cvičebním nářadí woudink a i zde jim pomohly malé gymnastky. Všechna vystoupení byla odměněna zaslouženým potleskem. Děkujeme všem účinkujícím za jejich snahu, jejich rodičům za odpovědný přístup k nácvikům jednotlivých skladeb a obrovský dík a respekt patří všem lektorkám a lektorům, kteří se ve svém volném čase dětem věnují.

Foto Monika Šindelková