V týdnu od 7.6. jsou otevřeny lázně

Od úterý 8. června pokračujeme také v hodinách v bazénu. Plavání dětí zústávavá v plném rozsahu mimo úterního dopoledního plavání “Mámo táto, voda je náš kamarád”. V úterý ráno budeme plavat pouze od 8.30 do 10.00 hodin. Rodiče s dětmi z kurzu od 10ti hodin prosím aby dle jejich možností přišli na první a druhou hodinu tzn. 8.30 a 9.00 hodin. Budeme plavat do konce června. Úterý a čtvrtek odpoledne beze změny dle programu ze září 2020.

Podmínky při vstupu do bazénu:

Vstup povolen jen osobám co prodělali COVID v době ne delší než 180 dní, těm co mají po prvním očkování nejméně 22 dní, těm co mají obě dávky očkování, těm co jsou testováni PCR testem ne starším 7 dní nebo AG testem ne starším 3 dnů. Testy AG lze v současnosti již bez větších problémů si nechat zdarma udělat na odběrovém místě v Nemocnici Boskovice. Dětí se to netýká.

Při cvičení na školičce členové podepisují čestné prohlášení , že některou z výše uvedených podmínek splňují. Předpokládám, že stejný postup budeme uplatňovat i na bazénu. Prosím ale, protože se stále podmínky mění , sledujte naše www. popř facebook kde bychom aktuání změny uvedli.

Vím , že jsou to pro některé z vás komplikace , ale doba je taková a mnoho z vás si velmi přeje kurzy znovu otevřít.

Nashledanou v bazénu Městských lázní.

S